Презентація книги професора Володимира Сергійчука «Що дала Україна світові?»

10.12.2009
30 листопада 2009 року – Українські дипломати, члени Вашингтонського осередку Наукового товариства імені Шевченка, представники Української вільної академії наук та української громади Вашингтона зустрілися у Посольстві України з доктором історичних наук, професором Кафедри давньої і нової історії Київського університету імені Тараса Шевченка Володимиром Сергійчуком, котрий здобув широке визнання всередині і за межами України завдяки численним історичним працям.
Цього року вийшов друком англомовний варіант відомої книги професора «Що дала Україна світові?», в якій досліджуються історичні портрети славетних особистостей, походження або освіта яких була тісно пов‘язана з Україною.
Після презентації в Посольстві відбулася дискусія, протягом якої учасники заходу мали можливість обговорити деталі дослідження та поставили запитання авторові.

Посольство України в США за 30листопада 2009р.

Прес-Центр