Новий проект «Перший бізнес» для молодих амбіційних лідерів

09.12.2009
Раді повідомити Вам про новий проект «Перший бізнес»* для молодих амбіційних лідерів, який спрямований на розвиток підприємницької ініціативи та надання відповідної інформації щодо створення власного бізнесу чи реалізації цікавого проекту. Проект надасть нову інформацію, цікаві контакти та безліч бізнес-ідей.

Формат проекту: семінари, тренінги, work-group.

Список тем та тренерів проекту:

«Молодіжне підприємництво» - Юнь Суп Шин, всесвітній президент міжнародної організації JCI (Junior Chamber International).

Час та місце проведення: 2 грудня 2009р. (середа) о 12:30 в актовій залі головного корпусу.

“Методи пошуку нових ідей. Мозкові штурми” - Володимир Нечитайлов, тренер-консультант, голова споживчого товариства «СЕЛ», координатор соціально-економічного проекту «Система ефективних людей».

Час та місце проведення: 4 грудня 2009 (п’ятниця)15:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ) ауд.46 (третій поверх )

«Побудова команди(team-building)» - Боханов Кирило, керівник Центру працевлаштування, team-leader багатьох молодіжних проектів.
Час та місце проведення: 7 грудня 2009 (понеділок)15:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ) ауд.42 (третій поверх )

“Інвестиції та бізнес інкубатори” - Олександр Жарков, керівник ділового інвестиційно-інформаційного порталу «Europeaninvestors.org»

Час та місце проведення: 8 грудня 2009р. (вівторок) 15:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ) ауд.46 (третій поверх )

“Державна реєстрація підприємств – юридичні аспекти” - Полеся Наталія, кафедра “Економіка підприємства” Економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

Час та місце проведення: 10 грудня 2009р. (четвер) 15:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ)ауд.46 (третій поверх )

“Маніпуляції на робочому місці” – Аношин Петро, Тараканова Оксана співзасновники рекрутингової агенції “Smart personal”

Час та місце проведення: 14 грудня 2009р. (понеділок) 15:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ ауд.42 (третій поверх )

“Профілатика емоційного вигорання” – Анастасія Осадча (Бізнес-тренер компанії “Лінія-М: тренінги і консалтинг”) і Наталія Давиденко (Бізнес-тренер. Консультант. Директор компанії “Лінія-М: тренінги і консалтинг”)

Час та місце проведення: 16 грудня 2009р. (середа) 15:00 – 20:00 пр-т. Академіка Глушкова 2 (РФФ ауд.42 (третій поверх) (місце проведення може змінитись)

“Історія успіху” – Оксана Єлманова, генеральний директор FIM Group. (4 бізнес центри, 2 ТЦ Квадрат на Дружби Народів та на Гната Юри, 3 елітних жилих комплекси, ресторани (Трипілля, Опанас))

Час та місце проведення: 17 грудня 2009р. (четвер) 15:00 (місце проведення уточнюється)

Діє ОБОВЯЗКОВА реєстрація на проект

Для реєстрації відправте лист (ПІП) на stud.centr.univ@gmail.com

У темі: Перший бізнес

В тілі листа: напишіть, які тренінги-семінари ви хотіли б відвідати, та ваші контакти (тел., e-mail, університет, факультет, курс)

*участь у проекті – безкоштовна.

З приводу будь-яких питань стосовно програми звертайтесь по тел.:

063 851 36 36, Володимир

Центр працевлаштування студентів та випускників