Стипендійна програма імені Івана Пулюя

Ректору Київського національного університету ім.. Тараса Шевченка
професору Губерському Л.В.

Шановний Леоніде Васильовичу!

Щиро дякуємо Київському національному університету ім.. Тараса Шевченка та особисто Вам і співробітникам університету за інформаційну підтримку Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя.

Хочемо повідомити, що до кінця завершення реєстрації на перший етап конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми ім. Івана Пулюя залишилося 4 дні. На сьогоднішній день, 11 листопада 2009 року, від Вашого ВНЗ вже зареєстровано 120 учасників, частина з яких успішно пройшла перший етап та запрошена на другий етап Конкурсу.

Будемо раді бачити Ваших студентів серед числа фіналістів та півфіналістів Програми.

Підсумкова інформація щодо кількості учасників буде надіслана за тиждень після закінчення реєстрації на перший етап конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми ім.. Івана Пулюя, тобто з 22 листопада.

З повагою,

Координатор Всеукраїнської Т.В.Кучерук