Святкування 65 річниці заснування економічного факультету

23.10.2009
22 жовтня 2009 року відбулося урочисте святкування 65 річниці заснування економічного факультету. Запрошені гості перегорнули сторінки історії економічного факультету завдяки фотовиставці “65 миттєвостей життя економічного факультету”. Alma mater радо зустрічала своїх випускників 1949-2004 років. Для студентів, викладачів та гостей відбувся прем’єрний показ документального фільму «Економічний факультет: 65 сходинок до успіху»
В урочистому засіданні з нагоди заснування економічного факультету взяли участь ректор Київського національного університету академік Губерський Л.В., відомі науковці та політики. Серед них перший президент України, випускник економічного факультету Л.М.Кравчук, перший заступник Глави Секретаріату Президента України професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Ю.І.Єхануров, перший заступник Міністра освіти і науки України Гребельник О.П..
Після урочистої частини відбувся святковий концерт, де свої пісенні та танцювальні таланти продемонстрували студенти та викладачі економічного факультету.

Прес-Центр