Ярмарок вакансій «Новий імпульс»

14.10.2009
Центр працевлаштування студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка при ППО (www.stud-centr.univ.kiev.ua) запрошує відвідати ярмарок вакансій «Новий імпульс», що проходитиме 21 жовтня 2009 року з 11.00 по 18.00 за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 2 корпус 5.
Ярмарок вакансій "Новий Імпульс" – місце, де кожен може безпосередньо поспілкуватися з представниками компаній-роботодавців, подати резюме, домовитись про співбесіду та, зрештою, знайти роботу. Відвідавши блок освітньо-презентаційних програм, ви маєте можливість особисто поспілкуватись з людьми, які досягли успіху у бізнесі, з представниками компаній-роботодавців, та профільної преси.
На ярмарку будуть представлені такі роботодавці: Materialise,Ernst&Young, Сільпо, Procter&Gamble Ukraine, СМК, КМДА, EXCEL Education, Youth Way, Simplex та інші.
Попередня програма ярмарку:
11.00 відкриття Ярмарку вакансій (робота в холі Радіофізичного факультету біля стендів роботодавців).
Програма виступів:
13:10 «Кар’єрні можливості компанії Procter&Gamble Ukraine»
14:15 «Кар’єрні можливості міжнароднї компанії.» HR компанії Materialise.
15:20 – «Скрытый рынок труда.» Головний редактор «Менеджер по персоналу» Ніна Лазарева
16:10 – «Профориентация в сфере IT.» Олексій Мась
17:00 – «Проекты в стиле Start-up.» Олексій Борисенко
Додаткова інформація за тел. 8 044 521 35 72 або на сайті stud-centr.univ.kiev.ua