Міжнародні читання у філологів

Національна академія наук України,
інститут мовознавства ім. О.О.Потебні НАН України,
Посольство Грецької Республіки в Україні та
Маріупольський державний гуманітарний університет проводять міжнародні наукові читання «Мови та культури у новій Європі: контакти і самобутність» Вони проходять з 5-го по 9-те жовтня в нашому університеті і присвячені 70-річчю від дня народження члена-кореспондента НАН України, доктора філологічних наук, професора Ніни Федорівни Клименко.

На урочистому відкритті
в Актовий залі Інституту філології,
з привітанням до учасників читань звернулися:

П.О.Бех – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв»язки) Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Г.Ф.Семенюк – директор Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка.

Присутні почули виступи:

О.О.Лукашанця – голови Міжнародного комітету славістів, голови Білоруського національного комітету славістів, директор Інституту мови та літератури імені Якуба Коласа і Янки Купали НАН Білорусі, голови Комісії зі слов’янського словотворення при Міжнародному комітеті славістів, член-кореспондент НАН Білорусі.
М.Г.Жулинського – академіка-секретаря відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України, директора Інституту літератури НАН України ім. Т.Г.Шевченка, академіка НАН України.
П.Ю.Гриценка – директора Інституту української мови НАН України.
Георгіоса Георгундзоса – Надзвичайного і Повноважного посла Греції в Україні.
К.В.Балабанова – Ректора Маріупольського державного гуманітарного університету.
В.М.Бріцина – заступника директора з наукової роботи Інституту мовознавства ім.О.О.Потебні НАН України.
А.Д.Бєлової – голови спеціалізованої вченої ради Д 26.001.11 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Прес-Центр