Візити до університету іноземних партнерів

06.10.2009
На початку жовтня в університеті відбулося ІХ засідання Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Австрійську делегацію очолив Генеральний директор зовнішньо-економічних зв’язків співголова комісії міністерський радник маг. д-р Моганн М. Сакс.
Учасники засідання обговорили напрямки двостороннього співробітництва у галузі торговельно-економічних зв’язків наукових досліджень та освіти. Метою домовленості є спільні торговельно-економічні наукові та освітні проекти, а також сприяння розвитку молодих управлінських ,наукових та освітніх кадрів.
Наш університет відвідала також делегація з Університету Ментори м. Константина (Алжир) у складі проректора з міжнародних відносин пана професора Хобари Фариди та завідувача лабораторії матеріалознавства професора Хамана Джамеля. Гості мали зустріч на радіофізичному факультеті. Було підписано угоду про багатостороннє співробітництво в освітній сфері.

Прес-Центр