З ректорської пошти

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ ім. М.М. БОГОЛЮБОВА

Вельмишановний Леоніде Васильовичу!
Від імені Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України і від себе особисто сердечно дякую Вам за неоцінену підтримку і допомогу у проведенні Міжнародної конференції «Сучасні проблеми теоретичної і математичної фізики» та інших урочистих заходів до 100-річчя від дня народження Миколи Боголюбова. Окремо хотів би відзначити, що комфортні умови проживання, створені для учасників конференції у готельному комплексі Вашого університету, значною мірою сприяли добрій атмосфері, що панувала під час урочистих заходів, а тим самим і успіху конференції. Сподіваємось, що гостинність, виказана Вами до учасників цих подій, залишиться для них яскравою згадкою про Київ і Україну. А також допоможе збереженню доброї пам’яті про великого вченого, який в свій час багато зробив для розвитку науки у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і в Інституті теоретичної фізики.

З повагою,
академік НАН України А .Г. Загородній