Вітаємо гостей з Кордоби

17.09.2009
17 вересня 2009 р. наш університет відвідала делегація університету іспанського міста Кордоба. До нас прибули: ректор університету Хосе Мануель Ролдан Ногуерос, проректор з питань міжнародного співробітництв Ізабель Гонсалес Ронсеро та директор Фонду розвитку провінції Кордоба університету м. Кордоба «FUNDECOR» Педро Хосе Монтера. Гостей прийняв проректор з науково-педагогічної роботи ( міжнародні зв»язки) Петро Бех. Йшлося про подальший розвиток проекту лінгвістичного стажування студентів КНУ на базі університету Кордоби в рамках співпраці двох вищих навчальних закладів, що позитивно зарекомендував себе у період липня-серпня 2009-го року. В цей час було проведено презентацію літніх навчальних програм з вивчення іспанської мови та організовано лінгвістичне стажування 12 студентів з різних факультетів нашого університету в університеті Кордоби. За результатами моніторингу стажування визнано високу ефективність навчальної програми, зростання рівня володіння іспанською мовою учасників та їхню спрямованість на подальше отримання міжнародної сертифікації. В рамках візиту гостей з Кордоби відбулася зустріч зі студентами університету, які вивчають іспанську мову.