Святкуємо і присягаємо

23.08.2009
Рівно о 9-й годині, як і по всій країні, 23 серпня 2009 року на площі південного кампусу університету відбулося урочисте підіймання державного прапору України. Право підняти прапор було надано відмінникам навчання у Військовому інституті університету, які народилися у цей день. Від імені ректора Київського університету всім їм було вручено памятні медалі. Цього дня майже 800 юнаків і дівчат, студентів університету і ще 15 ВНЗ Києва, не просто вшановували державний прапор, в їх житті відбувалася визначна подія - вони приймали присягу на вірність українському народу. Це був заключний акорд двохрічної наполегливої праці по вивченю військового мистецтва, формуванню армійських навичок, офіцерської ментальності. Всім присутнім було помітно, що навчання, військові табори, якими коротким вони б не були, не пройшли дарма, студенти демонстрували відмінний вишкіл і в урочистому марші, і в голосному вітанні гостей свята, серед яких було чимало відомих людей, зокрема Народний депутат України Н.І.Шуфрич, який привітав присутніх батьків і студентів.