Наші студенти-математики найкращі у світі

01.08.2009

З 24 по 30 липня 2009 року в Республіці Угорщина (м. Будапешт) відбулась 16-а Міжнародна математична олімпіада для студентів університетів.
В олімпіаді брали участь 347 студентів з 50 країн світу, які представляли 98 університетів.

Від України в олімпіаді брали участь:
команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка (9 студентів механіко-математичного факультету),
Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" (2 студ.),
Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (1 студ.),
Донецького національного університету (1 студ.),
Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (1 студ.).

В командному заліку серед університетів-учасників наша команда зайняла І місце. ІІ місце посіла команда Ягелонського університету (Краків, Польща), ІІІ місце - команда Московського державного університету імені М.В.Ломоносова (Росія).

Жоден з наших студентів не залишився без медалей.
Золоті медалі здобули:
Юрченко Іван;
Фещенко Іван ;
Радченко Данило;
Слободянюк Сергій;
Тимошкевич Лариса;
Шишацький Юрій.

Ну а решта виборола срібло:
Кравець Олександр;
Танцюра Максим;
Лівійський Іван.

Разом зі студентами радість перемоги розділили їх тренери і наставники - викладачі механіко-математичного факультету:
Бондаренко Андрій Вікторович та Мітін Дмитро Юрійович.

Вітаємо переможців!!!

Ректорат університету