“Золота Психея – 2009”

25.06.2009
Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Золота Психея – 2009”

25 червня 2009 року на факультеті психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ІІІ церемонія вручення дипломів випускникам «Золота Психея-2009».
Церемонія «Золота Психея» була започаткована три роки тому, коли народився сам факультет психології. Цей захід поєднує одночасно декілька визначних подій: урочисту ходу випускників факультету та віншування їхніх батьків, вручення дипломів випускникам, визначення найкращого викладача року.
Цьогоріч факультет полишають 64 випускники. Майбутні спеціалісти психологи, соціальні працівники, управлінці навчальними закладами відтепер застосовуватимуть знання та набутий в стінах університету досвід у власному професійному житті, слугуючи великій гуманній місії – зробити кожну людину, що звернеться по допомогу, більш щасливою.
За традицією, на додачу до диплому кожен з випускників отримав статуетку «Золота Психея» - символ факультету, що вже втретє виготовляється за замовленням та дизайном факультету львівською майстринею Роксоланою Павлик.
Ще однією визначною подією церемонії 2009 року стало вручення п’яти Спеціальних стипендіальних відзнак найкращим студентам. Факультет психології висловлює глибоку подяку Всеукраїнській організації «Жінки Батьківщини» та депутату Верховної Ради України Раїсі Миколаївні Сорочинській-Кириленко, що започаткували дану відзнаку та зголосилися підтримувати найталановитіших студентів факультету.
Свою винагороду отримав і найкращий викладач факультету психології. У цьому році за результатами опитування студентів викладачем № 1 визнано Васьківську Світлану Василівну, канд.псих.наук, доцента кафедри психодіагностики та клінічної психології, яка сама, до речі, є випускницею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.