Зустріч з керівником Міжнародного відділу університету Віатріна

03.06.2009
Відбулася зустріч керівника Міжнародного відділу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександра Федоровича Іванова з керівником Міжнародного відділу університету Віатріна, що у місті Франкфурт-на-Одері, паном Берндом Клугертом. У ході зустрічі йшлося про підготовку угоди про співпрацю між двома університетами. Університет Віатріна має давні історичні традиції, але він відновив свою діяльність після багаторічної перерви вже після возз’єднання Німеччини і діє понад 10 років. Університет знаходиться на кордоні з Польщею і раніше там навчалося не менше третини польських студентів. Нині в ньому навчається понад 5.000 студентів. Орієнтований заклад на сучасні гуманітарні спеціальності: соціологію, історію, культурологію, політологію. За відновлення університету, тобто останнє 10-тиріччя, його закінчили також десятки українських студентів. Деякі з них продовжили навчання після закінчення нашого університету. Перевага університету Віатріна – географічна близькість, лояльне ставлення до студентів з інших країн, особливо з країн Східної Європи. Настав час, коли ми дійшли думки про необхідність укладання двосторонньої угоду про тіснішу співпрацю, що допомагала б студентам, які бажають навчатися в обох університетах.