У здорових фізиків здоровий дух

14.05.2009

Ще у 2008 році в нашому університеті була прийнята програма розвитку фізкультури і спорту, спрямована на покращення фізичного здоровя студентів і співробітників. Важливе місце в цій програмі займає розвиток бази для занять фізкультурою в студенському містечку. Минулого року ректоратом були облаштовані приміщення для фізичних занять в 2, 8 та 9 гуртожитках. За допомогою профспілкового комітету ці приміщення були облаштовані відповідним спортивним обладнанням.

14 травня 2009 року в день фізичного факультету відбулося відкриття такого залу в 8 гуртожитку. Червону стрічку біля входу урочисто під оплески присутніх студентів, представників дирекції студмістечка та кафедри фізвиховання та спорту перерізав декан фізичного факультету професор М.В.Макарець.