Новини з географічного факультету. Наші перемагають!

13.05.2009
Нещодавно на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук за напрямом «Географічні науки». На цьому конкурсі перше місце виборола студентка географічного факультету нашого університету Анастасія Крашенинникова,яка представила наукову роботу на тему:«Демографічні проблеми України».

28-30 квітня 2009 року в Російському державному гідрометеорологічному університеті (м. Санкт-Петербург) відбувся ІІІ тур Всеросійської студентської олімпіади за напрямом «Гідрометеорологія». На цій олімпіаді досить вдало виступила команда кафедри метеорології та кліматології географічного факультету у складі студентів ІІІ-го курсу Голюк Оксани, Базалєєвої Юлії, та Гнатюк Наталії, що зайняла ІІ місце серед іноземних вузів-учасників та ІІІ місце серед всіх команд-учасників.