З Москви з нагородою

19.04.2009
13-18 квітня в Московському державному університеті імені М.В. Ломоносова відбувся XVI Міжнародний науковий форум “Ломоносов-2009”.

В 2009 році він зібрав 12 тисяч учасників, половина з яких приїхала в Москву з інших міст та 57 країн світу.

У Форумі взяв участь Голова Наукового товариства студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аспірант філософського факультету Олексій Якубін. Його доповідь “До питання про одиницю аналізу політичної науки “великі простори” та “великі тривалості””, на підсекції “Світова політика”була визнана кращою по секції “Політичні науки”.

Ректор Московського університету В.А. Садовничий особисто вручив Олексію Якубіну диплом переможця. До речі, Всього дипломами було відзначено 60 учасників - по 2 від кожної з 30 секцій.

“Цей диплом свідчить про визнання високого теоретичного рівня школи політичної науки нашої Alma Mater. Однак це не лише моя заслуга, але й велика праця професорсько-викладацького складу рідного філософського факультету, мого наукового керівника П.П. Шляхтуна” - відзначив при врученні нагороди Олексій.