Відбулися загальні збори НАН України.

18.04.2009
14 -17 квітня відбулися загальні збори Національної академії наук України.
14 квітня 2009 року в усіх 14 Відділеннях НАН України пройшли Збори Відділень, присвячені підсумкам наукової діяльності установ Відділень у 2004 -2008 р.р. та перспективам розвитку фундаментальних та прикладних досліджень.
15 квітня 2009р. у приміщені інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися загальні збори Національної академії наук України. В роботі зборів взяв участь і виступив Президент України Віктор Андрійович Ющенко, який охарактеризував перспективу основних напрямків наукових досліджень вченими НАН України в сучасних умовах. З доповіддю ‘‘ Основні підсумки діяльності Національної академії наук України ’’ виступив Президент НАН України, академік НАН України Б.Є.Патон.
16 квітня 2009р.відбулися вибори Президента НАН України. На новий п’ятирічний термін Президентом НАН України обрано академіка НАН України Б.Є. Патона.
16 квітня 2009 р. відбулися вибори академіків-секретарів Відділень Національної академії наук України та їх заступників.
17 квітня 2009р. пройшли вибори нового складу Президії Національної академії наук України.
Від нашого університету членом Президії Національної академії наук України обрано ректора університету, академіка НАН України Губерського Л.В., заступником академіка – секретаря Відділення ‘‘ Історії, філософії та права ’’ – декана філософського факультету, члена – кореспондента НАН України Конверського А.Є.