8 квітня відкриття Днів порівняльного правознавства

12.04.2009
З 8 по 11 квітня 2009 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Представництвом ОБСЄ в Україні, Американською асоціацією юристів та Українською асоціацією порівняльного правознавства провели Дні порівняльного правознавства.

У рамках цього проекту відбувся IV Міжнародний науковий семінар «Порівняльне правознавство: сучасний стан і перспективи розвитку» та Наукова конференція «Компаративістські читання». Дні порівняльного правознавства – це комплексний науковий та навчальний захід, що має за мету підвищення кваліфікації учасників, обмін думками щодо найважливіших питань сучасної юридичної компаративістики, ознайомлення з новими науковими дослідженнями та публікаціями. .

Перес-центр