День відкритих дверей юридичного факультету

05.04.2009
Перша субота квітня для кожного студента і випускника юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка – особлива і урочиста дата. Цього дня випускники, викладачі та студенти збираються в Актовій залі Головного корпусу, щоб поспілкуватися, виголосити слова подяки, шани і любові до рідної alma mater.
Не став винятком і цьогорічний День факультету. Квітневий день був світлим і сонячним, тож і свято пройшло на мажорній хвилі. Спочатку відбулася зустріч декана юридичного факультету Івана Сергійовича Гриценка з першокурсниками, а потім розпочався святковий концерт. Рідний університет відвідали випускники юридичного факультету, яким він дав путівку у професію 30, 25, 20, 15 і 10 років і навіть 53 роки тому. По закінченні свята випускники фотографувалися та спілкувалися, власним прикладом демонструючи , що найміцніша і найвідданіша дружба – це дружба, що народжується в студентські роки.

Даша Зарівна,
студентка