У нас в гостях депутат парламенту Азербайджану

08.04.2009
8 квітня 2009 року ректор університету Леонід Губерський прийняв депутата Парламенту Азербайджану (Міллі Меджлісу) випускника Київського університету, доктора економічних наук Руфата Кулієва.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці в галузі освіти, зокрема створення у Баку філії Київського університету. Гість розповів про багатьох визначних діячів Азербайджану, які є випускниками Київського університету, інших українських ВНЗ, про підготовку у Баку до відзначення 175-річчя нашого університету.

В зустрічі взяли участь: проректор Петро Бех, директор Інституту держави і права НАН України Юрій Шемшученко, декан юридичного факультету Іван Гриценко, завідувач кафедри економічного факультету Ігор Лютий.