30 березня в Інституті журналістики відбувся День відкритих дверей.

31.03.2009
30 березня 2009 року в Інституті журналістики відбувся День відкритих дверей. На заході були присутні дирекція Інституту журналістики, завідувачі та викладачі кафедр, лабораторій, співробітники навчальної частини.
Вступники та їх батьки мали змогу дізнатися про деталі й особливості цьогорічної вступної кампанії.
Найбільше питань абітурієнтів стосувалось творчого конкурсу. Але спілкування засвідчило, що на вибір вступників до вишів впливають і такі чинники, як конкурс за спеціальностями, міжнародні зв’язки закладу, особливості вивчення іноземних мов, місцезнаходження гуртожитку тощо.
Після бесіди в стінах актової зали гостям було запропоновано екскурсію корпусом із оглядом аудиторій, лабораторій, їдальні, а також із відвідуванням кафедр і бібліотеки. «Гідами» виступили представники студентського активу інституту, які – вже в умовах невеличких контактних груп – не тільки показали заклад, а й розповіли про студентське життя інституту, познайомили ближче з викладачами.
Загалом Інститут журналістики цьогоріч відвідало близько двох сотень абітурієнтів.