Економісти відзначають своє 65 - річчя .

12.03.2009
12 березня 2009 року о 14.00 в актовій залі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка по вул. Васильківській 90-а, з нагоди 65-тої річниці економічного факультету відбудеться СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ, в ході проведення якого передбачається:
• конкурс на краще використання в костюмі національних елементів;
• українські гостини – частування національними стравами;
• фольклорно – хореографічне дійство за участю студентів та викладачів економічного факультету.

Ви матимете нагоду відчути неповторність та самобутність української культури, насолодитися мелодійною українською піснею та колоритним народним танком.
Запрошуємо вас на неповторне свято українських традицій на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Організатори: Студентський Парламент економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки декана економічного факультету Віктора Дмитровича Базилевича.

За детальною інформацією звертатися за телефоном:
8 067 975 70 79 – Освальд Марія .