Студентський актив знову працює

11.02.2009
11 лютого 2009 року відбулося перше після канікул засідання студентської комісії профкому університету.

У результаті принципового обговорення комісія затвердила звіт про використання коштів студентського кошторису профкому 2008 року.

Голова комісії В.Шамрай повідомив присутніх про останні рішення Вченої ради, про проблеми поселення в гуртожитки, про необхідність заощаджувати енергетичні ресурси, представив активістам проректора з навчальної роботи В.А.Бугрова, який відповів на численні запитання студентів.

Дуже гостро обговорювалося на засіданні питання постановки на профспілковий облік студентів 1-го курсу, питання сплати членських внесків. Комісія вирішила рекомендувати президії профкому нову кандидатуру редактора студентської газети, що видається за кошти профспілкової організації.

Уніінформ