Презентація Центру працевлаштування

10.02.2009

18 лютого 2009 року
з 15.00 до 17.00

У київському міському Будинку вчителя по
вул. Володимирській 57
відбудеться презентація центру працевлаштування.
Метою заходу є: особисте знайомство найкращих студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з роботодавцями України та вакансіями, що вони пропонують. Компанії - лідери українського ринку матимуть можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед студентів та донести свої побажання майбутнім співробітникам.
В свою чергу, студенти та випускники зможуть більше дізнатись про найпростіші шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, правильну поведінку на співбесідах та знайти роботу своєї мрії.
Презентувати центр працевлаштування та Університетський портал центру працевлаштування студентів (http://www.stud-centr.univ.kiev.ua), його основні інструменти та переваги.

Організатори: - Центр працевлаштування студентів при Первинній профспілковій організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- Первинна профспілкова організація Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- адміністрація університету на чолі з ректором Губерським Леонідом Васильовичем
Проведення
презентації:
Подія проводиться в 3 етапи:
1. Презентація Центру працевлаштування.
2. Презентація компаній – роботодавців, та їх вимог до пошукачів роботи.
3. Круглий стіл на тему «Ринок праці в умовах світової фінансової кризи»
Компанії - партнери Adecco, Brit-mark, Cocа-Cola Beverages Ukraine Ltd,Genuine Grace, Ernst & Young, Star Travel, ВАТ „Сітронікс”,ТОВ "Інвестиційно - консалтингова компанія Мустанг".
Контактна інформація: Керівник Центру працевлаштування Боханов Кирило kirill_b@list.ru
тел: 8(095)4111410
Адміністратор інтернет порталу Борисенко Олексій alex.borysenko@gmail.com
тел: 8(095)4210394
Центр працевлаштування студентів та випускників
Будемо раді бачити Вас на презентації Центру працевлаштування!
Молодь університету допоможе країні вийти з кризи.