Наш гість - Василь Хара

24.01.2009
24 січня 2009 року в рамках тижня Федерації профспілок України університет відвідав голова Федерації Народний депутат України Василь Хара та голова Київської міської ради профспілок Микола Верес. Ректор університету Леонід Губерський та голова первинної профспілкової організації Володимир Цвих поінформували гостей про освітянські проблеми та завдання, які університету у рік його 175-річчя. Були обговорені соціальні проблеми та питання співпраці профспілкових організацій з адміністрацією у розв'язанні численних соціальних проблем, законодавчого забезпечення освітян. Голова Федерації погодився підтримати прийняття Верховною Радою України Закону про Київський університет та змін і доповнень до Закону про вищу освіту. Обговорено питання про передачу Київському університету колишнього маєтку Михайла Максимовича в селі Прохорівка Канівського районі для соціально-культурних та навчально-виробничих потреб. Гостей також ознайомили з умовами навчання та побуту студентів, праці та відпочинку викладачів та співробітників університету.