День історика

11.04.2008
Вже традиційно в другий четвер квітня на історичному факультеті Київського національного університету імені Тавраса Шевченка свято – День історика.
<
Десятого квітня цього року викладачі, студенти та гості прийшли до актової зали Червоного корпусу, щоб відсвяткувати своє професійне свято.
Першим привітав присутніх з Днем історика декан історичного факультету, Віктор Федорович Колесник. Він розповів про досягнення і перспективи розвитку факультету, побажав всім добра, щастя та успіхів у роботі й навчанні.

Привітав істориків з професійним святом, Директор Інституту історії України, НАН України Валерій Андрійович Смолій. Він зазначив: “Історичний факультет КНУ є флагманом історичної освіти в Україні. Історик – професія універсальна, бо охоплює знання про всі сфери життя”.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт, підготовлений студентами-істориками. Вони уміло переплели концертні номери з відомими історичними персонажами, переносячи глядачів з однієї епохи в іншу.