Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси” кваліфікаційні рівні: бакалавр; магістр

20.03.2008
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 18.12.2007 р. № 1150 на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 8 по 11 квітня 2008 року буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси” кваліфікаційні рівні: бакалавр; магістр.

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади передбачає виконання письмового завдання зі спеціальності “Фінанси”, яке включає питання творчого характеру, практичні завдання розрахункового характеру, тестові завдання.

Завдання Олімпіади передбачають розгляд актуальних питань з теорії фінансів, державних та місцевих фінансів, фінансів підприємств, фінансового ринку, фінансової політики, проектного фінансування та фінансового менеджменту.

Запрошуємо переможців І етапу (1, 2 місце) взяти участь в Олімпіаді.
Просимо до 20 березня 2008 року надіслати анкету учасника олімпіади.
День заїзду – 8 квітня 2008 року.
Реєстрація учасників буде проводитись з 9.00 до 19.00 на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (фойє 1-го поверху) за адресою: вул. Васильківська, 90а.

Учасники обов’язково повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження та калькулятор для виконання розрахункових робіт.
Початок проведення Олімпіади 9 квітня о 9:30.
Закриття Олімпіади та від’їзд учасників 11 квітня.
Проживання і харчування за рахунок учасників. Прохання квитки на зворотній проїзд придбати завчасно.

Анкети надсилати на адресу:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Економічний факультет
Оргкомітет олімпіади зі спеціальності «Фінанси»
вул. Васильківська, 90а
м. Київ, 03022
e-mail: nauka@econom.univ.kiev.ua

Більш детально умови проведення ІІ етапу олімпіади викладені на сайті економічного факультету www.econom.univ.kiev.ua.

Довідки за телефоном: (044) 259-71-82; (044) 259-70-62

Проїзд до зупинки “вул. Ломоносова” (від залізничного вокзалу – метрополітеном до станції метро “Либідська” і далі автобусом або маршрутним таксі № 38, від центрального автовокзалу – автобусом або маршрутним таксі № 38).