Студенти Київського університету стали переможцями ІІ Всеукраїнської олімпіади Cisсo

19.03.2008
Студенти кафедри напівпровідникової електроніки радіофізичного Факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктор Пеньковський та Олег Окоронко вибороли перше та друге місце в другій Всеукраїнській олімпіаді Cisсo.

Фінал другої Всеукраїнської олімпіади Cisсo з мережних технологій відбувся на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. У фіналі взяли участь 15 переможців відбіркового туру олімпіади, онлайн-тестування, що відбулось в лютому цього року.

Олімпіада проходила за підтримки Департаменту з питань зв’язку та інформатизації Міністерства транспорту і зв’язку України. Генеральним спонсором та спонсором призового фонду виступила компанія “ІКС-Мегатрейд”.