Відбудеться відкритий форум союзу НТСА факультетів

26.02.2008
Форум наукових товариств студентів та аспірантів
Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує на Відкритий форум союзу НТСА факультетів!

Дата проведення – 04.03.2008 (вівторок), початок о 15:30.

Місце проведення: Головний (Червоний) корпус КНУ, кімната 203 (прес-центр).

Координатори та їхні контакти:

Мускеєв Антон Олегович, аспірант 1-го року, фізичний факультет Anton_muskeyev(@)bigmir.net, тел. (8050) 9566309;

Якубін Олексій Леонідович, аспірант 1-го року, філософський факультет; randaltor(@)ukr.net, тел. (8067) 6454043.

Форум НТСА - це захід, який має на меті:

1) Об’єднати роботу та створення єдиного вільного інформаційного простору між різними науковими осередками студентів та молодих вчених КНУ .

2) презентувати цілі та завдання роботи НТСА, учасникам НТСА, адміністрації та студентству КНУ

3) Обговорення проблем роботи НТСА та методів їх вирішення

4) Обговорення проблем науки та освіти з якими стикається студент та молодий вчений

5) Презентація методичних матеріалів по побудові та роботі Наукових Товариств Студентів, Аспірантів та Молодих вчених

Для реалізації викладених вище завдань буде проведена:

1) Презентація загальної концепції НТСА, цілей та завдань організації, методів роботи

2) 7ми хвилинна медіа-презентація особливостей роботи кожного НТСА факультету

3) Круглий стіл по обговоренню загальних проблем освіти та науки та методів їх вирішення, базуючись на досвіді інших вузів. Обговорення із залученням уповноважених представників адміністрації університету.

4) Підписання договору засновників Союзу НТСА.

Більш конкретний план дій буде визначено ближче до самої презентації.

Для того щоб взяти участь у Форумі зареєструйтесь за такою адресою:

ntsa_phil@ukr.net