Навчальні візити до Польщі

29.01.2008
Шановнi панство,

Польсько-Американський Фонд Свободи, Колегіум Східної Європи імені Яна Новака-Єзьоранського, Фонд „Боруссія” та Фонд «Освіта для демократії» запрошують активних студентів з Білорусі, України та Російської Федерації (Калінінградської та Ленінградської областей) на навчальні візити в Польщі!

В рамках насиченої програми двутижневого перебування у Польщі, організацією якого займаються досвідчені польські неурядові організації, учасники матимуть можливість:

· познайомитися з діяльністю польських університетських центрів та студентських середовищ, пізнати працю неурядових організацій;

· зустрітися з лідерами громадського життя

Польщі;

· взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах.

Програмою забезпечується повне утримання учасників візиту у Польщі, в тому: проживання, харчування, навчання та інші програмні кошти, а також покриття витрат на дорогу та допомогу в отриманні польської візи.

Знання польської мови не є умовою участі у Програмі.

На участь у програмі Study Tours to Poland можуть зголошуватись студенти:

· віком від 18 до 21 року (котрим до 15 лютого ще не виповнилось 22 роки), які навчаються в Білорусі, Україні та Російській Федерації (у Калінінградській або Ленінградській областіях) та є громадянами цих країн;

· які відзначаються успіхами в науковій та громадській діяльності у своєму середовищі.

Заявки, які не відповідатимуть вищевказаним вимогам, не розглядатимуться.

Зголошення на участь у програмі:

кандидати зголошуються індивідуально, надсилаючи необхідні документи електронною поштою. Заявки розглядатиме відбіркова комісія, спеціально скликана Польсько-Американським Фондом Свободи.

Необхiднi документi

I заповнена аплікаційна форма (Excel),

II есе на тему «Чому я хочу приїхати до Польщі?» у форматі Word (максимум 1 сторінка - 1800 знаків)

III зіскановані або сфотографовані додатки у файлах у форматі PDF, Word або JPG:

1. рекомендаційний лист від лідера неурядової організації, керівника, викладача, тощо

2. закордонний паспорт (сторінки з особистими даними та фото),

3. залікова книжка: сторінки з оцінками за останній рік навчання (для студентів першого курсу – атестат про повну середню освіту).

Аплікаційна форма розміщена на сторінці: http://www.studytours.pl/

Документи прийматимуться виключно електронною поштою за адресою: nabоr@studytours.pl

За додатковою інформацією можна звертатися за адресою: nabоr@studytours.pl

Найближчий термін подання заявок минає: 15 лютого 2008 року

Набір кандидатів та участь у Програмі – безкоштовні!

З повагою,

Ева Романовска

програмний директор Фонд "Боруссія"