Студентська газета “Софія”

11.12.2003
На початку грудня цього року побачив світ третій номер студентської газети “Софія”, або, як її неофіційно називають, “Сонька”, що виходить з жовтня місяця. Автори газети – студенти філософського факультету, метою яких є створення цікавого, веселого та корисного видання, що орієнтоване на студентську молодь.

Читаючи “Софію” можна дізнатися про життя, навчання та розваги студентів нашого університету. На сторінках газети знайдете новини, зможете обмінятися думками, переглянете сторінку студентської творчості та посміхнетесь від тонкого гумору і анекдотів.

Автори “Софії” звертаються до всіх бажаючих прийняти участь у підготовці матеріалів з проханням надсилати свої побажання, зауваження та цікаві матеріали за електронною адресою: nasha_gazeta@ua.fm

ПРЕС-ЦЕНТР