Відбулася звітно-виборна конференція Організації ветеранів війни і праці університету

12.11.2007
Восьмого листопада 2007 року відбулася звітно-виборна конференція Організації ветеранів війни і праці університету. 56 делегати від 30 первинних осередків підвели підсумки за період з березня 2004 по листопад 2007 та обрали новий склад президії Ради ветеранів війни і праці.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів і трудівників Перемоги, що не повернулися з Великої Вітчизняної або пізніше пішли з життя.
Доповідач – голова Ради ветеранів проф. М.О. Карпенко та виступаючі: полковник М.С. Дорохов, доц. Г.М. Кривошея, доц. С.Н. Саженюк, проф. А.Ф. Косенко, проф. М.С. Зарицький, проректор О.В. Задорожній, член президії міської РВ полковник М.В. Новіков – відзначили, що за звітний період з соціально-психологічного захисту ветеранів, виховання молоді, організаційно-кадрових, консультативно-юридичних, історико-меморіальних питань здійснено значну роботу.

У виступах схвалено основні напрями діяльності Ради, зроблено ряд слушних зауважень і пропозицій щодо реорганізації та покращення роботи в сучасних умовах, напередодні ювілею університету (2009), святкування 65-річчя Великої Перемоги (2010), інших пам’ятних дат 1941-1945 років, висловлено подяку ветеранському й профспілковому активу, керівництву університету, особисто ректору В.В. Скопенку.

Робота Ради ветеранів за звітний період визнана задовільною.

Відбулися вибори президії Ради ветеранів, до якої обрано 12 осіб: Л.І. Воротіна (екон.ф-т), М.С. Дорохов (військ.ін-т), М.О. Карпенко (ін-т філол.), В.М. Катрич (юрид.ф-т), Л.І. Коваленко (ін-т філол.), Г.М. Кривошея (істор.ф-т), Г.І. Кулага (студмістечко), М.М. Новіков (фіз.ф-т), В.О. Суярко (філос.ф-т), В.І. Червінський (істор.ф-т), В.П. Шевченко (ф-т кіберн.), В.К. Яцимірський (хім.ф-т). На першому засіданні обрано керівний склад: голова – М.О. Карпенко, заступники голови – В.М. Катрич, В.П. Шевченко, Г.М. Кривошея, М.С. Дорохов.

До Ради ветеранів входять також голови РВ структурних підрозділів: Б.О. Цудзевич (біол.ф-т), Е.Т. Палієнко (геогр.ф-т), І.І. Коваленко (екон.ф-т), С.Н. Саженюк (істор.ф-т), А.А. Глущенко (мех-мат.ф-т), М.Н. Корнєв (ф-т психології), П.В. Мельник (радіофіз.ф-т), А.А. Кравчук (філософ.ф-т), П.Ф. Кірпенко (ін-т міжнар.відносин), М.С. Зарицький (ін-т філології), В.І. Супрун (ін-т післядипл.освіти), В.Г. Біла (підгот.відділ.), О.В. Білоус (ректорат), Т.П. Лющенко (Наук.бібл.), А.М. Головченко (Ботсад), В.Ю. Карповська (АГЧ) та ін.

Рада ветеранів війни і праці та Рада старійшин університету