Економіка України в системі глобального поділу праці”

22.11.2007
Під такою назвою відбулась XV міжнародна науково-практична конференція в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 15-16 листопада 2007.

Відкрив конференцію доктор економічних наук, професор Антон Сергійович Філіпенко. Під час свого виступу він зауважив, що Україна повинна знайти своє місце на основних світових ринках за сучасних умов жорсткої міжнародної конкуренції.

Метою конференції було обговорення проблем вибору довгострокової економічної стратегії України для визначення чинного місця держави у міжнародному поділі праці. Обговорення проходило у форматі тематичних блоків, серед яких: співробітництво України та ЄС в енергетичній сфері; Україна на міжнародних ринках товарів, послуг, капіталів, технологій та праці.

В конференції взяли участь близько 80 представників з вісімнадцяти провідних вищих навчальних закладів та академічних установ України, Росії та Польщі.

Ірина Писарець Інститут міжнародних відносин