Відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Світові тенденції формування та функціонування ринку страхових послуг: національний аспект»

12.11.2007
ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ЛІГА СТРАХОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Грудневі читання
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція
«Світові тенденції формування та функціонування ринку
страхових послуг: національний аспект»

Науковий круглий стіл студентів і аспірантів економічного факультету

4 грудня 2007 року

ОРГАНІЗАТОРИ:
Економічний факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
і Ліга Страхових організацій України

У рамках роботи наукового круглого столу для студентів та аспірантів планується обговорення питань, пов’язаних з проблематикою конференції. Планується проведення ярмарки вакансій.

Питання, винесені на обговорення, є логічним продовженням проблем, що були розглянуті 1-2 грудня 2005 року в рамках І Міжнародної науково-практичної конференції «Формування нової парадигми страхування» та 5-7 грудня 2006 року в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Формування конкурентоспроможного страхового ринку України в умовах глобалізації», в яких прийняли участь науково-педагогічні працівники вищої школи, науково-дослідних інститутів, провідні фахівці страхового бізнесу, всього понад 200 учасників з чотирьох країн.

Планується проведення дискусії за такими напрямками:
1. Інтеграція страхової та банківської сфери: стратегічні альянси
2. Страхування фінансово-кредитних ризиків
3. Страховий захист підприємницької діяльності
4. Фінансова та інвестиційна діяльність страховиків: економічний аспект
5. Перестрахування: сучасні тенденції та перспективи розвитку
6. Державне регулювання ринку страхових послуг в умовах глобалізації світової економіки
7. Особливості управління фінансами страховиків

За результатами роботи наукового круглого столу заплановано видання матеріалів виступів студентів і аспірантів: аспірантів і магістрів - публікація статей, для студентів молодших курсів - публікація тез. Заявки на участь у роботі наукового круглого столу та доповіді просимо надсилати за зазначеною нижче адресою до 15 листопада 2007 року (додаток).

Вимоги до оформлення матеріалів: рекомендований обсяг доповіді – до 5 стор., тези – 1-2 стор. (шрифт – Times New Roman, розмір - 12, інтервал - 1,0), анотація (українською та англійською мовами) Доповідь має бути подана у надрукованому вигляді та на дискеті у форматі Win Word -97.
У верхньому правому кутку зазначити прізвище та ініціали автора (українською та англійською мовами), науковий ступінь, вчене звання, назву закладу; через 1 інтервал - по центру - назву доповіді - великими літерами (українською та англійською мовами), через 1 інтервал - текст. Джерела та посилання наводяться в кінці тексту у відповідності з їх черговістю за текстом; посилання робити в квадратних дужках - 4, с. 5.
Статті повинні відповідати вимогам ВАК України до наукових публікацій.
Матеріали, які не відповідають указаним вимогам, до розгляду не приймаються.
Для публікацій статей та тез студенти повинні мати рекомендацію наукового керівника.
Попередня реєстрація та подача матеріалів відбувається у к.705 (секретаріат конференції).

Адреса оргкомітету конференції: 03022, Київ, вул. Васильківська 90-а, Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, секретаріат, к.705.
Початок конференції: 4 грудня 2007 р. о 14.00, реєстрація учасників з 12.00 (фойє економічного факультету).