Ректор Київського університету нагородив Посла Азербайджанської Республіки

06.11.2007
Віктор Скопенко, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка нагородив Відзнакою Вченої ради Київського університету ІІ ступеня Надзвичайного та Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Талята Мусеїб оглу Алієва за встановлення міцних двосторонніх азербайджансько-українських відносин під час засідання Вченої ради 5 листопада 2007 року.

Пан посол подякував за нагоду і зазначив, що йому надзвичайно приємно отримати нагороду такого престижного і відомого не тільки в Україні, а й в усьому світі вищого навчального закладу.

Також він підкреслив той факт, що в різних урядових, державних, дипломатичних, наукових та інших установах гідно трудяться випускниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка. “Сьогодні в Уряді Азербайджану троє міністрів провідних міністерств є випускниками вашого університету”, - зауважив Талята Мусеїб оглу Алієв.