Підписано договір про співпрацю з Маріупольським державним гуманітарним університетом

10.10.2007
Десятого жовтня цього року до Київського університету завітали ректор Донецького університету Володимир Шевченко та Маріупольського державного гуманітарного університету Костянтин Балабанов. Вони зустрілися з ректором Київського університету Віктором Скопенком для підписання договору про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Маріупольським державним гуманітарним університетом.

У договорі йдеться про становлення творчих та ділових контактів між університетами, удосконалення організації навчально-виховного процесу, створення наукових програм і міжнародних конференцій та видавництво спільних журналів та фахових збірників наукових праць.

Після підписання договору ректори відвідали зоологічний музей та музей історії університету.