На історичному факультеті відбулася міжнародна наукова конференція

09.10.2007
П’ятого-шостого жовтня 2007 року на кафедрі архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського університету відбулася міжнародна наукова конференція молодих учених «Джерела з історії української державності», присвячена (до 90-річчя початку українських національно-визвольних змагань).

Відкрив конференцію завідувач кафедрою архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Микола Григорович Щербак. Він привітав всіх учасників та підкреслив, що ця конференція є унікальною, бо всі доповіді, які будуть на ній заслухані, є результатом опрацювання архівів, які були раніше закритими або засекреченими.

Загалом у конференції взяли участь біля 35 викладачів та молодих науковців із вищих навчальних закладів України та Польщі.