Економічному факультету виповнилось 63!

09.10.2007
Шістдесят третю річницю з дня заснування відсвяткував економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка 5 жовтня 2007 року.

Святкування дня народження розпочалось конкурсом газет першокурсників “Я – студент” та виставкою-конкурсом творчих робіт “Моє захоплення”, а продовжилось урочистими зборами, присвяченими 63-й річниці економічного факультету та святковим концертом “Вас запрошують економісти”.

Під час концертної програми відбулось нагородження кращого викладача, куратора кращого студента бакалаврату, магістратури, кращої академічної групи 2006-2007 навчального року.

Кращим студентом бакалаврату економічного факультету у 2006-2007 н. р. став
Павло Перканос, спеціальність “Фінанси”, 4 курс, а звання кращого студента магістратури економічного факультету вище зазначеного навчального року отримала Галина Літош, спеціальність “Менеджмент організацій”, 2 курс магістратури.

Кращим куратором академічної групи економічного факультету у 2006-2007 н. р. визнано доцента кафедри економічної теорії Ларису Олександрівну Баластрик, а кращим викладачем – Дмитра Миколайовича Черваньова, доктора економічних наук, професора, член-кореспондента Академії педагогічних наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, директора Інституту менеджменту та фінансів при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Кращими академічними групами економічного факультету у 2006-2007 н. р. визнано: бакалаврат - спеціальність “Економічна кібернетика” 3 курс; магістратура – спеціальність “Економічна теорія” 1 курс магістратури.