«Тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України»

09.10.2007
IV Міжнародна науково-практична конференція під такою назвою відбулася 4-6 жовтня цього року на кафедрі фінансів, грошового обігу та кредиту економічного факультету Київського університету.

У пленарному засіданні конференції взяли участь І.О.Лютий, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту Київського університету, Т.Т. Ковальчук, перший заступник директора Інституту законодавства Верховної Ради України, В.П. Кудряшов, заступник директора НДФІ при Міністерстві фінансів України, Кайзер Мартін, радник з економічних питань Світового банку та ін.

Відкрив конференцію декан економічного факультету Віктор Базилевич. Він привітав всіх учасників та підкреслив важливість проведення цієї конференції, яка є дуже актуальною на сьогоднішньому етапі розвитку фінансової системи України.

Після закінчення пленарного засідання конференція продовжилася за 5 секціями:
1.Теоретичні засади та напрями розбудови фінансової системи України;
2.Фінансова політика держави та її вплив на стабілізацію соціально-економічного зростання;
3.Проблеми і перспективи розвитку фінансового ринку;
4.Грошово-кредитна політика та її вплив на макроекономічні процеси;
5.Фінансова та кредитна система України в процесі світової глобалізації.

Загалом у конференції взяли участь біля 170 молодих вчених та науковців з вищих учбових закладів, банків, фінансових структур України та Азербайджану.