Посол Держави Ізраїль в Україні відвідала Київський університет

24.09.2007
Двадцять четвертого вересня цього року з ознайомчим візитом у Київському університеті побувала Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Зіна Калай-Клайтман.

Вона зустрілася з ректором Київського університету Віктором Скопенком та начальником Управління міжнародних зв’язків Петром Бехом. Ректор ознайомив пані Калай-Клайтман з історією та сьогоденням Київського університету. Особливу увагу Віктор Васильович звернув на вивчення іноземних мов, за його словами на сьогодні в Інституті філології Київського університеті вивчаються більше 30 мов. Пані Посол, в свою чергу, пообіцяла сприяти встановленню дружніх зв’язків між Київським університетом та Посольством Держави Ізраїль в Україні.

Після закінчення зустрічі пані Зіна Калай-Клайтман відвідала зоологічний музей та музей історії Київського університету.