Юристи-першокурсники обрали свою найкращу групу

13.09.2007
Тринадцятого вересня в актовій залі Червоного корпусу Київського університету 15 груп першокурсників юридичного факультету змагалися за звання «Моя найкраща група».

Перед новоспеченими студентами стояло не просте завдання – презентувати свою групу, продемонструвавши, як вони встигли здружитися за неповні два тижні. Оцінювало їхні старання компетентне журі на чолі з заступником декана юридичного факультету Наталією Олександрівною Кіреєвою.

У тому, що студентська фантазія та таланти не мають меж, переконалися ті, хто відвідали це свято. Першокурсники співали, танцювали, показували нелегкі студентські будні, приносили клятву на вірність дружбі, співали статті з Конституції та навіть, запропонували власну «Програму розвитку юридичного факультету».

Після нелегкої боротьби переможцями конкурсу стала група №1, їхній номер, під назвою «All the best», було визнано найкращим. Вони отримали кубок та подарунок від університетської профспілки – поїздку до Умані.