22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті

22.06.2007
Двадцять друге червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя українців. У цей день фашистська Німеччина розпочала бойові дії проти Радянського Союзу, розпаливши найжахливішу війну в історії нашого народу — Велику Вітчизняну 1941- 1945 років.

Трудовий колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка вшанував пам'ять загиблих учасників Великої Вітчизняної війни рядом заходів. Зокрема, 22 червня 2007 року відбулось спільне засідання Президії Ради ветеранів війни і праці та старійшин університету, присвячене Дню скорботи. До цієї пам’ятної дати на геологічному факультеті підготовлено стенд „Захисники Вітчизни – геологи Університету на фронтах ІІ світової війни ”.

О півдні керівництво університету, ветерани війни і праці, викладачі, студенти у супроводі Почесного караулу поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни.