Результати бухгалтерської перевірки навчальних підрозділів КНУ

25.03.2019

У головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася засідання щодо обговорення результатів перевірки, проведеної бухгалтерією Університету.

Працівники бухгалтерії КНУ відповідно до розпорядження адміністрації перевірили правильність і порядок обліку державного майна та матеріальних цінностей, а також стан навчальних і наукових лабораторій, що функціонують при навчальних підрозділах Університету.

Першими було перевірено такі підрозділи КНУ:

• фізичний факультет;
  • факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем;
  • Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини».

Участь у засіданні взяли ректор КНУ Леонід Губерський, головний бухгалтер Валентина Денисенко, проректор з наукової роботи Віктор Мартинюк, проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Олександр Рожко, а також керівники й співробітники всіх структурних підрозділів Університету. Доповідь за результатами проведеної перевірки оприлюднила Валентина Денисенко. Головний бухгалтер зауважила, що наслідком бухгалтерської перевірки стане розпорядження з рекомендаціями щодо заохочення тих працівників, котрі належним чином виконують покладені на них обов’язки зі збереження й обліку державного майна та матеріальних цінностей, та винесення зауважень щодо тих співробітників, які не дотримуються чинних законодавчих вимог і приписів. Валентина Денисенко закликала всіх співробітників Університету сумлінно зберігати довірене структурним підрозділам державне майно та матеріальні цінності, а також наголосила на обов’язковому дотриманні належного порядку в навчальних і наукових лабораторіях КНУ імені Тараса Шевченка.

Наразі бухгалтерська перевірка триває, наступним її етапом стане контроль за дотриманням порядку обліку державного майна та матеріальних цінностей і станом навчальних і наукових лабораторій на хімічному факультеті КНУ. Згідно з розпорядженням адміністрації подібну бухгалтерську перевірку найближчим часом будуть проходити всі структурні підрозділи Університету.