КНУ в ТОП-50 регіонального рейтингу «QS University Rankings: EECA 2019»

31.10.2018

КНУ імені Тараса Шевченка посів 30 місце в регіональному рейтингу «QS University Rankings: EECA 2019».

Порівняно з минулорічними показниками Університет покращив свої показники на 4 позиції. Під час укладання «QS University Rankings: EECA» співробітники компанії «Quacquarelli Symonds» розглядають дані понад 2900 університетів із країн Східної Європи та Центральної Азії. Більше інформації про рейтинг і методологію його укладання можна знайти за покликанням.

Регіональний рейтинг «QS: EECA» укладається на основі 10 характеристик:

• академічна репутація університету (30% оцінки),
  • репутація серед працедавців (20% оцінки),
  • співвідношення кількості студентів до кількості викладачів (10% оцінки),
  • кількість викладачів із науковим ступенем (5% оцінки),
  • кількість цитувань на одну публікацію (5% оцінки),
  • кількість цитувань на одного викладача (10% оцінки),
  • міжнародна дослідницька мережа (10% оцінки),
  • частка іноземних викладачів (2,5% оцінки),
  • частка іноземних студентів (2,5% оцінки),
  • веб-вплив (10% оцінки).

Цьогоріч до рейтингу «QS University Rankings: EECA» увійшло 305 університетів із 24 країн Європи. Україну в рейтингу поточного року представляють 18 українських ЗВО. КНУ імені Тараса Шевченкаєдиний український навчальний заклад, що цьогоріч увійшов до ТОП-50 рейтингу «QS: EECA».

Довідково: Quacquarelli Symonds (QS) – британська компанія, що спеціалізується на освіті й навчанні за кордоном, рейтинг кращих університетів світу укладається щорічно й вважається одним із найавторитетніших.

За матеріалами Відділу міжнародного співробітництва