Аспірант КНУ. Info day

18.10.2018

16 жовтня 2018 року в 329 аудиторії Головного корпусу КНУ відбувся організований Радою молодих вчених інформаційний захід для аспірантів першого року навчання «Аспірант КНУ: Info day».

Захід був покликаний надати аспірантам вичерпну інформацію щодо їхніх можливостей і перспектив під час навчання в КНУ імені Тараса Шевченка. Із вітальним словом до аспірантів звернувся проректор із наукової роботи Віктор Мартинюк. Завідувач відділу аспірантури Університету Валентина Шевчук розповіла про права та обов’язки аспіранта Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вчений секретар НДЧ Наталія Караульна докладно зупинилася на покроковому плані успішного захисту дисертації доктора філософії. Корисними для аспіранта інструментами від Науково-дослідної частини Університету поділилася начальниця НДЧ Ганна Толстанова. Очільниця відділу академічної мобільності Любов Соболєвська ознайомила аспірантів із можливостями та умовами участі в закордонних програмах навчання й стажування для аспірантів. Про діяльність Ради молодих вчених розповіла заступниця голови РМВ Ірина Сахарук.

Усі охочі мали нагоду одержати відповіді на актуальні питання зі сфери аспірантського життя.

Ірина Поліщук,

Науково-дослідна частина КНУ