Вітання з нагоди Дня захисника України

12.10.2018

День захисника України став від 2015 року не тільки офіційним, а й справді всенародним святом.

На захист своєї незалежності й свободи перед агресією ворога піднялася вся країна – військовослужбовці Збройних Сил, добровольці, волонтери й звичайні українці. Оновлення духу й відродження Української армії згуртували націю, дозволили вистояти й зберегти нашу державність. Цей новий досвід став доказом нашої незламності й взірцем для всього світу.

Ми пишаємося всіма, хто готовий повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою Україну. Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю й доземно вклоняємося тим, хто заплатив за це найвищу ціну – пожертвував власним життям. Ми довіку будемо в боргу перед кожним, хто став на захист України зі зброєю в руках. Щоб українці жили у вільній розвиненій країні, щоб жінки ставали матерями й без остраху за майбутнє плекали своїх дітей, щоб ниви дарували щедрі врожаї, щоб у кожному домі було чим почастувати дорогих гостей.

Слава Україні! Героям слава!