У КНУ вшанували захисників України

12.10.2018

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України. З нагоди свята ветерани та співробітники університету традиційно зібралися у Ботанічному саду біля скульптури-символу «Навала», що присвячена саме захисникам Києва, які обороняли місто в 1941 році, повторивши подвиг давньоруських предків (1240).

«Ми щороку несемо сюди квіти, щоб вшанувати тих, завдяки кому маємо можливість вільно жити у вільній державі. Сьогодні висловлюємо подяку й засвідчуємо повагу до мужніх захисників нашої держави –  ветеранів, учасників бойових дій, працівників Збройних Сил, воїнів-добровольців та волонтерів – усіх, хто своїми справами забезпечував і забезпечує свободу й незалежність нашої Батьківщини. Вітаємо захисників України і бажаємо міцного здоров’я та МИРУ!», – зазначила секретар Ради ветеранів університету Вікторія Недзельська.