Іноземці вивчають східнослов’янські мови в КНУ!

10.08.2018

10 серпня 2018 року в КНУ завершилася чергова мовна школа, а студенти-іноземці одержали свої сертифікати!

Урочисту мить із закордонними студентами розділили проректор Володимир Бугров, завідувачка Підготовчого відділення КНУ Галина Усатенко, а також кураторки й викладачки Літньої мовної школи.

Володимир Бугров у вітальному слові наголосив, що приймати закордонних студентів у такий непростий для України час – справа почесна й відповідальна, а підтримка зарубіжних держав на міжнародній арені щодня додає українцям сил і віри в остаточну перемогу над ворогом. Проректор подякував студентам-іноземцям за прийняте рішення відвідати Україну й запросив їх іще неодноразово повертатися до нашого гостинного краю.

Студенти, які в Літній школі вивчали східнослов’янську мову, прибули з різних держав: частина – із Королівства Бельгії, хтось – із Королівства Данії й Королівства Нідерландів. Більшість із них побували в Україні вперше, тому цей міжкультурний досвід є особливо цінним. Боб Мейлвейк відзначає, що це його перше тривале знайомство з Україною. Студент охоче ділиться спогадами, що гостював у Львові та Одесі, окрім Києва, проте саме зараз відчув, як воно – бути українцем. Естер Марйолейн Ван Орсхот уже вдруге приїздить на літні мовні курси саме до КНУ, дівчина у захваті від східноєвропейської культури, звичаїв і мов, тому й радо зголошується взяти участь у програмах міжуніверситетських обмінів.

Усі студенти-іноземці відзначають високий рівень викладання в Університеті, а також приємно вражені насиченим культурно-мистецьким життям Києва. Сподіваємося, що відтепер кожен із них зберігатиме в серці пломінь любові до України. Наразі ж ці сімнадцятеро студентів щиро радіють університетським сертифікатам, що їх одержали:

• Анне Наталі Люкас,
  • Сандра Адріана Марія Петронелла Ін’т Хрун,
  • Роза Махдалене Столверк,
  • Боб Мейлвейк,
  • Віктор Генрі Ф. д’Анетан,
  • Пітер Корнеліс Гюрман,
  • Ганс Ван ден Берх,
  • Ева Йоанне Пеек,
  • Джім Йоганнес Тімотеус Ботман,
  • Єрун Пепейн Ван Дейк,
  • Вера Сусанне Хруневелд,
  • Естер Марйолейн Ван Орсхот,
  • Віссер Беатрейс Карлейн,
  • Каспер Ґесмар Мадсен,
  • Дахмар Маріт Рісебос,
  • Гаралд Якоб Вірсен,
  • Ремі Мілан Бауріхтер.

Попереду в кожного зі студентів – свій шлях до омріяної мети, тож зичимо всім їм гідно використати набуті в Шевченковому університеті знання та навички!