Студенти-геологи КНУ тріумфували на Всеукраїнській олімпіаді

24.05.2018

14-18 травня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка пройшов другий етап Всеукраїнської олімпіади з геології.

Команда студентів ННІ «Інститут геології» традиційно взяла участь у цих змаганнях. Кращі студенти другого курсу під керівництвом доцента кафедри нафти і газу М. Д. Крочак відвідали Львів, щоб позмагатися зі студентами-геологами з семи вишів України. Всього в Олімпіаді взяло учать 29 студентів.

Олімпіада проводилася на базі еколого-навчального центру Львівського університету у мальовничому куточку Українських Карпат. Студенти змагалися у чотирьох турах:

·        у теоретичному (тестовий),

·       практичному з мінералогії, петрографії та палеонтології,

·        структурно-картографічному та   польовому.

Родзинкою Олімпіади стали польові змагання на природному відслоненні в умовах наближених до справжньої роботи польових геологів.

Наші студенти, отримавши певну кількість балів з 100 можливих, посіли такі місця:

1. Букатюк Роман Миколайович – І місце

2.  Лукомський Владислав РуслановичVI місце

3.     Ташук Анна Олександрівна – ХІІ місце

4.     Барановська Дарина Богданівна – ХVI місце

Нагородження переможців дипломами, книжками «Геологічні п’ятки України» та сувенірними фотоальбомами «Карпати» відбулося в урочистій і водночас романтичній атмосфері, як і годиться, на фоні багаття.

Особливо вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з геології студента ННІ «Інститут геології» Букатюка Романа!

Заступник директора ННІ «Інститут геології» І. М. Безродна