КНУ уклав Меморандум з університетом імені Акакія Церетелі

30.03.2018

29 березня відбулася зустріч ректора КНУ імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського з ректором Державного університету імені Акакія Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія) Георгієм Гавтадзе.

В рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Київським та Кутаїським університетами.

У Меморандумі прописано встановлення і розвиток науково-освітнього співробітництва та активізації залучення студентів до  міжуніверситетського спілкування.

Для реалізації умов Меморандуму університети будуть нарощувати співпрацю у сфері освіти, науки, технологій, економіки; обмін студентами та викладачами; підготовку спільних академічних та наукових публікацій, підручників тощо.

Меморандумом передбачено проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів, круглих столів,  заснування спільних магістерських програм, інші культурно-освітні заходи.

Фото Тетяни Воротняк